Home

A invita Meci a inventa tenis jucator mobilitate lovitura impinsa Identitate ajutor ochi

VIDEO Australian Open: Simona Halep vs Kaia Kanepi 6-7(2), 6-4, 6-2/ S-a  trezit la timp - Halep, în turul doi la Melbourne - HotNews.ro
VIDEO Australian Open: Simona Halep vs Kaia Kanepi 6-7(2), 6-4, 6-2/ S-a trezit la timp - Halep, în turul doi la Melbourne - HotNews.ro

Rusia primește o lovitură devastatoare și de la șefii tenisului

Tenisul masculin are un nou puști teribil. E primul jucător născut după  2000 care reușește o performanță de asemenea anvergură
Tenisul masculin are un nou puști teribil. E primul jucător născut după 2000 care reușește o performanță de asemenea anvergură

Mărturisirile de viață ale celui mai bătrân jucător din ATP: luni în care  nu puteam mânca prea mult - Eurosport
Mărturisirile de viață ale celui mai bătrân jucător din ATP: luni în care nu puteam mânca prea mult - Eurosport

Lovitură pentru lumea tenisului! Numărul 1 WTA se retrage din acest sport –  Capital
Lovitură pentru lumea tenisului! Numărul 1 WTA se retrage din acest sport – Capital

Mitul tehnicii corecte în tenis – LAV Tenis

Untitled
Untitled

Lovitură pentru trișorii din tenis! Noile reguli privind time out-urile  medicale și pauzele de toaletă
Lovitură pentru trișorii din tenis! Noile reguli privind time out-urile medicale și pauzele de toaletă

tenis -cupa-davis-ucraina-romania-2-0-hanescu-a-pierdut-dupa-ce-conducea-cu-2-0-18472821.webp

VIDEO Lovitura ce o poate așeza pe Halep în fruntea jucătoarelor de tenis.  Ce zice de retragere | Newsweek Romania
VIDEO Lovitura ce o poate așeza pe Halep în fruntea jucătoarelor de tenis. Ce zice de retragere | Newsweek Romania

Simona Halep înlocuită! Tenismena celebră pe care o antrenează acum Patrick  Mouratoglou. Este lovitură de teatru
Simona Halep înlocuită! Tenismena celebră pe care o antrenează acum Patrick Mouratoglou. Este lovitură de teatru

Ivo Karlovici, cel mai înalt jucător din circuitul ATP, s-a oprit ieri în  ”sferturi” la București: ”De la înălțimea mea mă simt ca o pasăre”
Ivo Karlovici, cel mai înalt jucător din circuitul ATP, s-a oprit ieri în ”sferturi” la București: ”De la înălțimea mea mă simt ca o pasăre”

L-am invatat pe Andrei lovitura de Forehand cu TOPSPIN - Lectie Tenis La  Minut - YouTube
L-am invatat pe Andrei lovitura de Forehand cu TOPSPIN - Lectie Tenis La Minut - YouTube

Untitled
Untitled

Primele imagini cu Nita la Sparta Praga! Dezvaluirea agentului: SOTIA l-a  impins sa se transfere! FOTO | Sport.ro
Primele imagini cu Nita la Sparta Praga! Dezvaluirea agentului: SOTIA l-a impins sa se transfere! FOTO | Sport.ro

Lovitura anului în tenis s-a produs la Paris! Poziția imposibilă din care a  fost câștigat punctul. Cine e autorul VIDEO
Lovitura anului în tenis s-a produs la Paris! Poziția imposibilă din care a fost câștigat punctul. Cine e autorul VIDEO

Untitled
Untitled

Tenis, pe înțelesul celor nu foarte înalți

Jucătorii de tenis din Rusia au primit interdicție la Wimbledon. Ce se  întâmplă cu cei din Belarus – Capital
Jucătorii de tenis din Rusia au primit interdicție la Wimbledon. Ce se întâmplă cu cei din Belarus – Capital

Șase jucători excluși din tenis după ce instanțele spaniole i-au găsit  vinovați de trucare de meciur
Șase jucători excluși din tenis după ce instanțele spaniole i-au găsit vinovați de trucare de meciur

Record mondial incredibil in tenis: schimburile dintr-un SINGUR punct au  durat 1 ora si 31 de minute! | Sport.ro
Record mondial incredibil in tenis: schimburile dintr-un SINGUR punct au durat 1 ora si 31 de minute! | Sport.ro