Home

masa Exerciții de dimineață Ediție scor live tenis fete madrid crocodil ispravă Revizuire

Video | Irina Begu - Diane Parry 6-1, 6-3, în ”sferturi” la Palermo. Cine e  următoarea adversară a româncei
Video | Irina Begu - Diane Parry 6-1, 6-3, în ”sferturi” la Palermo. Cine e următoarea adversară a româncei

Cine e adversara Simonei Halep la WTA Madrid! Jucătoarea care a spart  tiparele în tenis: „E dificil să vii din țara mea. Am avut dificultăți în  carieră, dar sunt mândră de ce
Cine e adversara Simonei Halep la WTA Madrid! Jucătoarea care a spart tiparele în tenis: „E dificil să vii din țara mea. Am avut dificultăți în carieră, dar sunt mândră de ce

WTA Madrid | Sorana Cîrstea, eliminată în primul tur! Românca, învinsă în 2  seturi de Jessica Pegula - Eurosport
WTA Madrid | Sorana Cîrstea, eliminată în primul tur! Românca, învinsă în 2 seturi de Jessica Pegula - Eurosport

Clasament WTA - live, tenis femei, rezultate, clasament mondial WTA - Digi  Sport
Clasament WTA - live, tenis femei, rezultate, clasament mondial WTA - Digi Sport

Australian Open LIVE-BLOG | Osaka, bătută de Anisimova! Nadal, în optimi!  Rezulatele zilei - Eurosport
Australian Open LIVE-BLOG | Osaka, bătută de Anisimova! Nadal, în optimi! Rezulatele zilei - Eurosport

Simona Halep - Viktoria Kuzmova, 6-0, 6-0, în optimi la Madrid Open. Un  meci de 10, o victorie în 44 de minute | Digi24
Simona Halep - Viktoria Kuzmova, 6-0, 6-0, în optimi la Madrid Open. Un meci de 10, o victorie în 44 de minute | Digi24

Simona Halep - Shuai Zhang 6-2, 6-3, în primul tur la Madrid Open »  Victorie fără emoții la primul meci oficial sub comanda lui Mouratoglou
Simona Halep - Shuai Zhang 6-2, 6-3, în primul tur la Madrid Open » Victorie fără emoții la primul meci oficial sub comanda lui Mouratoglou

Australian Open 2022 LIVE Blog, ziua 8 | Kanepi elimină numărul 2 WTA.  Tsitsipas îl învinge pe Fritz - Eurosport
Australian Open 2022 LIVE Blog, ziua 8 | Kanepi elimină numărul 2 WTA. Tsitsipas îl învinge pe Fritz - Eurosport

S-a stabilit și a doua semifinală la Indian Wells, la feminin: Maria  Sakkari vs Paula Badosa - Eurosport
S-a stabilit și a doua semifinală la Indian Wells, la feminin: Maria Sakkari vs Paula Badosa - Eurosport

Veste proastă pentru Simona Halep, după ce Aryna Sabalenka a triumfat la  Madrid! Românca riscă să
Veste proastă pentru Simona Halep, după ce Aryna Sabalenka a triumfat la Madrid! Românca riscă să

Simona Halep, pe locul 3 în clasamentul banilor câștigați din tenis, după  victoria cu Gauff de la Madrid
Simona Halep, pe locul 3 în clasamentul banilor câștigați din tenis, după victoria cu Gauff de la Madrid

Cu cine va juca Simona Halep în optimile WTA Madrid

Emma Răducanu și Bianca Andreescu, eliminate în aceeași zi la Madrid:  jucătoarele rămase în turneu | Sport.ro
Emma Răducanu și Bianca Andreescu, eliminate în aceeași zi la Madrid: jucătoarele rămase în turneu | Sport.ro

Simona Halep - Paula Badosa, în turul secund de la WTA Madrid: totul despre  a doua jucătoare a lumii
Simona Halep - Paula Badosa, în turul secund de la WTA Madrid: totul despre a doua jucătoare a lumii

Irina Begu s-a calificat în semifinalele turneului WTA 250 de la Palermo -  Eurosport
Irina Begu s-a calificat în semifinalele turneului WTA 250 de la Palermo - Eurosport

Simona Halep e în turul 3 la Madrid! N-a avut emoții în disputa cu Saisai  Zheng
Simona Halep e în turul 3 la Madrid! N-a avut emoții în disputa cu Saisai Zheng

Cine transmite la tv finala WTA Madrid 2022: Ons Jabeur - Jessica Pegula -  TVmania.ro
Cine transmite la tv finala WTA Madrid 2022: Ons Jabeur - Jessica Pegula - TVmania.ro

Simona Halep, meci cu scârțâieli în debutul de la Roland Garros 2019 |  Digi24
Simona Halep, meci cu scârțâieli în debutul de la Roland Garros 2019 | Digi24

Modificări importante în clasamentul WTA după primele rezultate de la Madrid  - spotmedia.ro
Modificări importante în clasamentul WTA după primele rezultate de la Madrid - spotmedia.ro

Simona Halep - Cori Gauff, în optimile de finală de la WTA Madrid

Sorana Cîrstea, înfrângere în primul tur de la Roma în fața lui Ons Jabeur  - Eurosport
Sorana Cîrstea, înfrângere în primul tur de la Roma în fața lui Ons Jabeur - Eurosport

VIDEO WTA Madrid: Simona Halep, în optimi - Eleva lui Patrick Mouratoglou,  evoluție entuziasmantă cu Paula Badosa, principala favorită - HotNews.ro
VIDEO WTA Madrid: Simona Halep, în optimi - Eleva lui Patrick Mouratoglou, evoluție entuziasmantă cu Paula Badosa, principala favorită - HotNews.ro

Ons Jabeur e în marea finală la Madrid! Parcurs fabulos pentru jucătoarea  care a eliminat-o pe Simona Halep - Eurosport
Ons Jabeur e în marea finală la Madrid! Parcurs fabulos pentru jucătoarea care a eliminat-o pe Simona Halep - Eurosport

VIDEO ATP Madrid: Alexander Zverev și Stefanos Tsitsipas, duel în  semifinale / Rezultate și program - HotNews.ro
VIDEO ATP Madrid: Alexander Zverev și Stefanos Tsitsipas, duel în semifinale / Rezultate și program - HotNews.ro