ținând Pur suspinând federer turneul campionilor Soldat Sumă de bani povârniș

O nouă victorie pentru Roger Federer la Turneul Campionilor

Federer a purtat o discuție față în față cu copilul de mingi care a dat  peste
Federer a purtat o discuție față în față cu copilul de mingi care a dat peste

Novak Djokovic a câştigat Turneul Campionilor şi a egalat recordul lui  Federer - Lumea Presei
Novak Djokovic a câştigat Turneul Campionilor şi a egalat recordul lui Federer - Lumea Presei

Tenis: Novak Djokovic a câştigat Turneul Campionilor pentru a şasea oară şi  a egalat recordul lui Federer | AGERPRES • Actualizează lumea.
Tenis: Novak Djokovic a câştigat Turneul Campionilor pentru a şasea oară şi a egalat recordul lui Federer | AGERPRES • Actualizează lumea.

Semifinală Nadal – Federer la Wimbledon.... | News.ro

Turneul Campionilor. Careul de ași - cu Roger Federer, dar fără Rafael  Nadal și Novak Djokovic | Digi24
Turneul Campionilor. Careul de ași - cu Roger Federer, dar fără Rafael Nadal și Novak Djokovic | Digi24

Turneul Campionilor 2018. Cine sunt cei 8 tenismeni calificați

TURNEUL CAMPIONILOR // VIDEO Roger Federer îl învinge pe Mattia Berrettini!  Urmează duel-șoc cu Novak Djokovic pentru calificare
TURNEUL CAMPIONILOR // VIDEO Roger Federer îl învinge pe Mattia Berrettini! Urmează duel-șoc cu Novak Djokovic pentru calificare

Novak Djokovic a câştigat Turneul Campionilor pentru a şasea oară şi a  egalat recordul lui Federer

Roger Federer este primul finalist de la Turneul Campionilor

Top 10 jucatori de tenis din toate timpurile - B IFF

Roger Federer se impunea în urmă cu 15 ani ca nr.1 ATP. Cariera  impresionantă a unui magician al tenisului | Digi24
Roger Federer se impunea în urmă cu 15 ani ca nr.1 ATP. Cariera impresionantă a unui magician al tenisului | Digi24

Novak Djokovic a câștigat Turneul Campionilor. Sportivul sârb a egalat  recordul lui Federer | adevarul.ro
Novak Djokovic a câștigat Turneul Campionilor. Sportivul sârb a egalat recordul lui Federer | adevarul.ro

Turneul Campionilor | Rezultat incredibil: "Călăul" lui Federer a câștigat  un singur game în a doua sa partidă de la Londra
Turneul Campionilor | Rezultat incredibil: "Călăul" lui Federer a câștigat un singur game în a doua sa partidă de la Londra

Roger Federer s-a calificat la Turneul Campionilor pentru a 17-a oară în  carieră, un record absolut - HotNews.ro
Roger Federer s-a calificat la Turneul Campionilor pentru a 17-a oară în carieră, un record absolut - HotNews.ro

20 De Lucruri Mai Puțin știute Despre Roger Federer | Libertatea

Roger Federer şi-a asigurat un loc la Turneul Campionilor | PUBLIKA .MD -  AICI SUNT ȘTIRILE
Roger Federer şi-a asigurat un loc la Turneul Campionilor | PUBLIKA .MD - AICI SUNT ȘTIRILE

VIDEO | Roger Federer a obţinut prima victoriee la Turneul Campionilor

S-au stabilit grupele la Turneul Campionilor de la Londra: Federer are  misiune dificilă | Ziarul de Sport
S-au stabilit grupele la Turneul Campionilor de la Londra: Federer are misiune dificilă | Ziarul de Sport

VIDEO Federer nu i-a dat vreo şansă lui Tomas Berdych şi a debutat cu  dreptul la Turneul Campionilor
VIDEO Federer nu i-a dat vreo şansă lui Tomas Berdych şi a debutat cu dreptul la Turneul Campionilor

Roger Federer e acum marele favorit la trofeul Turneului Campionilor!

Roger Federer, victorie împotriva lui Andy Murray la Turneul Campionilor

Roger Federer, ușurat după retragerea din tenis! Ce a spus elvețianul  despre posibilitatea de a deveni antrenor - Eurosport
Roger Federer, ușurat după retragerea din tenis! Ce a spus elvețianul despre posibilitatea de a deveni antrenor - Eurosport

Roger Federer - Wikipedia

Roger Federer a împlinit 41 de ani. La ce turnee va juca în acest an cel  mai iubit tenismen din istorie | Sport.ro
Roger Federer a împlinit 41 de ani. La ce turnee va juca în acest an cel mai iubit tenismen din istorie | Sport.ro

Video | Turneul Campionilor | Djokovic - Federer, finala pentru semifinale  (22:00, Digi Sport 2)
Video | Turneul Campionilor | Djokovic - Federer, finala pentru semifinale (22:00, Digi Sport 2)