Home

rapid subliniere mic cfr steaua scor cețos Capră pendulă

REZUMAT VIDEO | FC Viitorul - CFR Cluj, scor 3-1.

CFR 1907 | Fotbal

Europa League, play-off: Steaua Roșie Belgrad vs CFR Cluj 4-0 / Campioana  României, umilită în Serbia - HotNews.ro
Europa League, play-off: Steaua Roșie Belgrad vs CFR Cluj 4-0 / Campioana României, umilită în Serbia - HotNews.ro

Video | FCSB - CFR 1-1. Roş-albaştrii, salvaţi de un gol din penalty.  Clujenii rămân pe locul 1
Video | FCSB - CFR 1-1. Roş-albaştrii, salvaţi de un gol din penalty. Clujenii rămân pe locul 1

Steaua Roșie Belgrad - CFR Cluj 4-0. Înfrângere usturătoare a campioanei  României la Belgrad! Jucătorii lui
Steaua Roșie Belgrad - CFR Cluj 4-0. Înfrângere usturătoare a campioanei României la Belgrad! Jucătorii lui

CFR Cluj - Wikipedia

Stiri despre CFR Cluj - Pagina 79 | Sport.ro

B365 - CFR Cluj - Steaua, scor 0-1 după partida dintre CFR Cluj și Steaua  de sâmbătă, 8 martie •
B365 - CFR Cluj - Steaua, scor 0-1 după partida dintre CFR Cluj și Steaua de sâmbătă, 8 martie •

CFR CLUJ - FCSB 4-1. Umilinţă pentru FCSB, campioana câştigă la scor şi  fără antrenor!
CFR CLUJ - FCSB 4-1. Umilinţă pentru FCSB, campioana câştigă la scor şi fără antrenor!

CFR Cluj, calificată în primăvara Conference League! De când n-au mai  trecut românii de grupe - Eurosport
CFR Cluj, calificată în primăvara Conference League! De când n-au mai trecut românii de grupe - Eurosport

Video | Eliminare în minutul 3 al meciului Farul - CFR Cluj! Intrarea  grosolană n-a scăpat nesancționată
Video | Eliminare în minutul 3 al meciului Farul - CFR Cluj! Intrarea grosolană n-a scăpat nesancționată

LIGA I. Steaua – CFR Cluj 3-0. Repetiţie cu public pentru Champions League  | Digi24
LIGA I. Steaua – CFR Cluj 3-0. Repetiţie cu public pentru Champions League | Digi24

CFR 1907 | CFR CLUJ – STEAUA ROSIE BELGRAD 1-2

CFR Cluj - Steaua, scor 1-1

Cât ghinion! CFR Cluj, aproape de deschiderea scorului. Minge respinsă, cu  mâna, de pe linia porţii
Cât ghinion! CFR Cluj, aproape de deschiderea scorului. Minge respinsă, cu mâna, de pe linia porţii

Rezumat: FCSB - CFR 0-2 (liga 1, et 21, ed 2018-2019) - YouTube

CFR Cluj a remizat cu AS Roma, scor 1-1, in Liga Campionilor -  Stirileprotv.ro
CFR Cluj a remizat cu AS Roma, scor 1-1, in Liga Campionilor - Stirileprotv.ro

LIVESCORE: Steaua FCSB - CFR CLUJ, rezultat FINAL | DCNews

FCSB - CFR Cluj 3-3 | Spectacol total în primul derby al sezonului! Gazdele  au egalat ]n prelungiri - Eurosport
FCSB - CFR Cluj 3-3 | Spectacol total în primul derby al sezonului! Gazdele au egalat ]n prelungiri - Eurosport

CFR Cluj UMILITĂ de Steaua Roșie Belgrad, 4-0. Clujenii nu s-au văzut pe  teren. Pleacă Șumudică? - REZUMAT VIDEO - Ştiri de Cluj
CFR Cluj UMILITĂ de Steaua Roșie Belgrad, 4-0. Clujenii nu s-au văzut pe teren. Pleacă Șumudică? - REZUMAT VIDEO - Ştiri de Cluj

CFR Cluj are de ce să se teamă dacă deschide scorul cu Steaua Roșie! Ce au  reușit sârbii împotriva liderului din campionat
CFR Cluj are de ce să se teamă dacă deschide scorul cu Steaua Roșie! Ce au reușit sârbii împotriva liderului din campionat

Fotbal Liga I : CFR Cluj – Steaua București 1-1. Meci spectaculos, arbitraj  in ceata! – Zona de vest
Fotbal Liga I : CFR Cluj – Steaua București 1-1. Meci spectaculos, arbitraj in ceata! – Zona de vest

CFR Cluj - FCSB 0-1, în derby-ul din play-off: Tavi Popescu încinge lupta  la titlu în Liga 1
CFR Cluj - FCSB 0-1, în derby-ul din play-off: Tavi Popescu încinge lupta la titlu în Liga 1

FCSB - CFR 3-1. Octavian Popescu, avertisment pentru campioană

Conference League LIVE BLOG | FCSB a fost surclasată la Silkeborg! CFR  Cluj, victorie mare la Praga - Eurosport
Conference League LIVE BLOG | FCSB a fost surclasată la Silkeborg! CFR Cluj, victorie mare la Praga - Eurosport

Live video Djurgarden - CFR Cluj Scor 0-1. Clujul câștigă. CFR se califică  în Europa League! Rezumat video
Live video Djurgarden - CFR Cluj Scor 0-1. Clujul câștigă. CFR se califică în Europa League! Rezumat video

LIVETEXT: CFR CLUJ - STEAUA FCSB, rezultat LIVE. Finala campionatului |  DCNews
LIVETEXT: CFR CLUJ - STEAUA FCSB, rezultat LIVE. Finala campionatului | DCNews

VIDEO | FCSB - CFR 0-1. CFR câştigă derby-ul, cu scorul preferat al lui Dan  Petrescu
VIDEO | FCSB - CFR 0-1. CFR câştigă derby-ul, cu scorul preferat al lui Dan Petrescu